STAR ÇELİK KAPI

STAR ÇELİK KAPI

2002 yılında üretime başlayan STAR ÇELİK KAPI, modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek kurumsallaşma operasyonunu başarıyla tamamladı. Kaliteden asla ödün vermeden sürekli kendini yenileyen ve geliştiren STAR ÇELİK KAPI, uluslararası düzeyde deneyimli uzman kadrosu ile en ileri teknolojiyi kullanmayı ilke edinmiştir. Şu anda 7.500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 15.000 m2 alanda üretime devam etmektedir. STAR ÇELİK KAPI, ürettiği çelik kapılar ile Balkanlar’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya uzanan ihracat ve distribütörlük ağı ile sektöründe önemli bir yer edinmiştir. % 100 müşteri memnuniyetini en temel hedef olarak gören STAR ÇELİK KAPI, müşterileri için en iyi çözümü bulmayı benimsemiş, kalitenin, güvenin, şıklığın, estetiğin ve ihtişamın simgesi olmuştur.
STAR ÇELİK KAPI ürettiği her kapıda güvenliğe büyük önem vermektedir. Can güvenliği anlayışını benimseyen STAR ÇELİK KAPI, olası tehlikelere karşı geliştirdiği teknolojik aletlerle son derece caydırıcı özellikte kapılar üretmektedir. Her zaman daha iyiyi üretmede en başarılı firma olarak yoluna devam eden STAR ÇELİK KAPI, ürettiği kapılarda kancalı kilit sistemi, alarm, kamera, parmak izi sistemi ve göz retinası kullanarak Türkiye’de bir ilke imza atarak bunu yapmaya devam ediyor. STAR ÇELİK KAPI, zengin renk ve tasarım çeşitliliği ile ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek çizgisini ileriye taşımaktadır. Aylık 12.000 çelik kapı üretim kapasitesine sahip olan STAR ÇELİK KAPI, yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Prensiplerinden asla taviz vermeyen ve hedeflerine ulaşmak için her zaman daha fazla çalışma ihtiyacının bilinciyle hareket eden STAR ÇELİK KAPI, güvensiz bir toplumun özgür olamayacağı anlayışıyla, güven içinde özgür bir yaşam için emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

GÜVENLİK KAPISINDA DÜNYA YILDIZI